MARKA PATENT VE TESCİL ÇÖZÜMLERİ

İzmir Marka Patent ve Tescil Çözümleri

Marka tescili üreticiler için son derece büyük önem arz etmektedir. Her ürünün ve her şirketin marka olamayacağı gibi, bazı ürünlerin ve hizmetlerin markalı olarak satışının yapılması gerekmektedir. Sıradan bir iş yapan bir firmanın kendi adına marka tescili yapmasına gerek yoktur. Fakat el ile tutulur bir hizmet üretiyor ise veya ürün üretiyor ise bu ürünlere marka tescili yapılabilir. Daha sonraki dönemlerde ürünün yurt içinde satılmasına ek olarak yurt dışında da satılma ihtimaline karşı herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına bu tür tescil işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. Aksi takdirde ürün sahipleri tescilsiz bir şekilde satış yapar ise, daha önceden başka bir ürün sahibi tescil işlemlerini yaptırmış olacağı için kişi büyük yaptırımların altında kalır.

Marka Tescili Hizmetleri

Marka tescil işlemleri oldukça meşakkatli bir süreçten oluşmaktadır. Marka tescil işlemi için öncelikle marka araştırmasının yapılması gerekmektedir. İzmir Alsancak’ta hizmet veren firmamız, seçilen markaların tescile uygun olup olmadığı detaylı bir şekilde araştırmaktadır. Gerekli kontrollerin yapılmasının ardından da ortaya herhangi bir problem çıkmamış ise başvuru yapılır. Araştırma kısmında da, başvuru kısmında da dikkatli ve özenli bir şekilde çalışan şirket personelimiz sayesinde marka tescil başvurusu büyük ölçüde olumlu sonuçlanmaktadır. Değişme göstermekle birlikte ortalama 15 - 20 gün süren bu hazırlık süreci tarafımızca yapılmaktadır. Gerekli prosedürlerin de uygulanmasının ardından şirketimiz tarafından tescil başvurusu gerçekleştirilmektedir.

Marka tescilinde onay verecek kurum Türk Patent Enstitüsü’dür. Yapılmış olan başvuruların sürekli olarak takip edilmesi gerekmektedir. Firmamızı tercih eden kişilerin yerine, firma olarak takip işlemlerini yürütmekteyiz. Başvuru dosyalarının hazırlanması, marka için başvuru öncesinde seçeneklerin araştırılması ve nihai kararın belirlenmesi, başvuru sonrasında sürecin takip edilmesi ve düzenlenmesi gibi tüm işlemler firmamız tarafından layığı ile yapılmaktadır. Bu sayede marka tescil ve patent başvurularındaki meşakkatli süreçler daha az hata payı ile tamamlanmaktadır. Firmamızın bünyesinde yer alan deneyimli ve alanında tecrübeli personeller sayesinde güvenilir ve hızlı bir hizmet sunulmaktadır. Bu sayede her türlü bilişim hizmetleri kısa süreler içerisinde tamamlanmakta ve firmamızı tercih edenlerin beklentileri en üst seviyelerde olacak şekilde karşılanmaktadır.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.