Microsoft Outlook 2010 E-Posta Kurulumu
Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 1

ADIM 1 : Sol üstteki "Dosya" menüsünden "Bilgi" sekmesine gelerek "Hesap Ayarları" kısmına tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 2

ADIM 2 : Açılan menüden "Hesap Ayarları..." yazan butona tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 3

ADIM 3 : E-posta sekmesinden "Yeni..." butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 4

ADIM 4 : En altta yer alan "Sunucu ayarlarını veya ek sunucu türlerini el ile yapılandır" kutucuğunu işaretleyerek "İleri" butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 5

ADIM 5 : Gelen pencerede "İnternet E-posta" kutuğucuğunu işaretleyerek "İleri" butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 6

ADIM 6 : Bilgilerinizi yandaki resimde gösterildiği gibi eksiksiz olarak doldurunuz."Gireceğiniz bilgiler size ait olmalıdır." Ardından sağ alt köşede bulunan "Diğer Ayarlar" butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 7

ADIM 7 : Açılan pencerede ilgili alanı yandaki resimde görmüş olduğunuz gibi "E-Posta Adresinizi" yazınız. Otomatik doldurulmuş ise "Giden Sunucusu" sekmesine tıklayıp diğer adıma geçebilirsiniz.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 8

ADIM 8 : Giden Sunucusu sekmesinde"Gelen posta sunucum ile aynı ad ayarlarını kullan" seçeneğini işaretleyiniz. Ardından "Gelişmiş" sekmesine tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 9

ADIM 9 : Gelişmiş sekmesindeki ayarları yandaki resimde gösterildiği gibi "Gelen sunucusu (POP3) : 110", "Giden sunucusu (SMTP) : 587" olacak şekilde doldurunuz. "Tamam" butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 10

ADIM 10 : Tamam butonuna tıkladıktan sonra, ilk kurulum ekranına geri dönmüş olacaksınız. Geri döndüğünüz bu pencerede "İleri" butonuna tıklayınız.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 11

ADIM 11 : Bu süreçte doğrulama penceresi gelecektir. Kurulum sorunsuz tamamlanmış ise yandaki pencere karşınıza çıkacaktır. "Son" butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.


Outlook 2010 E-Posta Kurulumu Adım 12

Tebrikler, e-posta kurulumunuz başarıyla tamamlandı. Artık mailinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İyi çalışmalar dileriz.

TÜM OTEL YÖNETİMİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN

YENİ NESİL WEB TABANLI OTEL PROGRAMI

Konaklama sektörüne hizmet veren işletmelerin işlerini kolaylaştırıp misafir odaklı bir sistemde birleştiren MEGASUITE, misafirlerinizin giriş çıkış kayıt işlemleri, kimlik bildirimi, rezervasyon takibi, odaların anlık durumları ve daha birçok detayı online olarak takip edebileceğiniz yeni nesil web tabanlı müşteri takip ve otel yönetim otomasyonudur.